O FIRMIE

Pewny, odpowiedzialny dostawca 

Firma Krak-Pas G.G. powstała w Krakowie w roku 1989 i do dzisiaj nieprzerwanie dostarcza na rynek Polski wszelkiego rodzaju zabezpieczenia do transportowania oraz mocowania ładunków przy ich przenoszeniu i przewożeniu.

Dzięki dużemu doświadczeniu i profesjonalnym, indywidualnym podejściu 
do każdego klienta, nasze produkty służą wielu firmom budowlanym, transportowym, kolejowym oraz innymi przedsiębiorstwom, które, dzięki zastosowaniu oferowanych przez nas produktów swobodnie kursują ze swoimi ładunkami po świecie bez najmniejszych obaw o swój towar.

Sprzedajemy hurtowo i detalicznie dając klientowi możliwość swobodnego dobrania rodzaju oraz ilości sprzętu według własnych preferencji. Sprzedajemy wysyłkowo oraz prowadzimy stacjonarny sklep firmowy znajdujący się przy ul.Łazy 31 w Krakowie w którym możecie Państwo na miejscu zakupić sprzęt. 

Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakośc i ponieważ wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo przy przemieszczaniu wielkogabarytowych ładunków np. na placu budowy za pomocą dźwigów, żurawi czy HDS.

Każdy oferowany przez naszą firmę  produkt nieodłącznie posiada deklaracje o zgodności z godnie z wymogami Unii Europejskiej oraz atesty, które dają gwarancję bezpiecznego stosowania.

Deklaracja zgodności zgodnie z noramą określoną przez Unię Europejską

Ponad 30 lat doświadczenia w branży - wiedza, umiejętności i komunikacja na najwyższym poziomie.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Sprawdź lokalizację naszego sklepu !

Mapa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

Sprawdź ofertę !